Kapat
Mobil Oyunlar 1.083 görüntülenme 0

En iyi 3 Mobil Yarış Oyunu !

Mobil oyun kategorisinde en üst sıralarda genellikle yarış oyunları bulunur. peki bu oyunlardan hangileri daha iyi ? Gelin sizlerle birlikte hazırladığımız En iyi 3  listemize bir göz atalım !

 

1. Asphalt 8: Airborne

Gameloft firması adı altında yapılan ve mobil oyuncuların gözdesi durumuna gelen bir oyun olmakla beraber bir mobil oyun için grafikleri içinizi rahatlatabilecek bir düzeyde. Tabiki birçok yarış oyununda olmayan çarpışma animasyonları ve efektleri can alıcı bir güzelliğe sahip. bir de atlanılmaması gereken yarış türleri sizleri bekliyor.Onlarca görev ve güçlendirme seçenekleri ile pek sıkılacağınızı sanmıyorum. Lüks arabalar  ve  egzotik mekanlar mobil oyunlara olan bakış açınızı tamamen değiştirecek bir güzellikte.

2. Real Racing 3

Real Racing 3 oyunun’un diğer oyunlardan farkı diğer yarış oyunlara göre daha profesyonel bir yarış deneyimi sunması.Fakat Real Racing 3 Bize Türkçe dil desteği sunmadığı için bir puanını kırıyoruz.oyunun grafik tarafında ise standart mobil oyunlarının üstünde bir grafik ile karşılaşıyoruz.bir yandan ise oyunun gerçekliğini arttıran ses efektleri ile gönüllere taht kurmuş durumda.

3. Need for Speed™ No Limits

Electronic Arts şirketi tarafından yapılan bu oyun ise araçların modifiye edilebilmesi özelliği ile aklımıza Need for Speed 2015 oyununu hatırlatmakta.oyunun oynanış tarafı biraz zorlayıcı fakat grafikler bu açığı kapatmış gibi görünüyor.Oyunda dikkatimizi çeken bir taraf ise oyuna yeni gelen güncellemeler ile birlikte yeni araçlar bizleri karşılıyor.bu oyundan puan kırmamızın sebebi ise oyunda karşılaşılan hatalar ve buglar.Fakat bunlara rağmen mobil oyun zevkinize farklı bir bakış açısı katacak bir oyun.

                    Not : Oyun Özellikleri Yapılan Güncellemelere Göre Değişiklik Gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir