E-Spor’un Yeni Yıldızı Only35’ile Soru Cevap!

0
1.663 görüntülenme

Bize biraz kendinden bahseder misin?

Merhaba ben Emin 30 Nisan 2000 Malatya doğumluyum. Sezon 4’te League of Legends’e başladım ve başladığımda oyunda Braum yeni çıkmıştı, arkadaşlarım bana devamlı destek rolünü veriyordu o zamanlarda başlayan destek sevdam beni bugünlere getirdi diyebilirim sanırım.

E-Spor’a nasıl başladın diye sormak klişe olurdu.E-Spor kariyerinden sonra ne yapmayı düşünüyorsun?

Arkadaşlarım ile rp turnuvalarına katılıyordum ilk yarı profesypnel takımım Reason Gaming olmuştu galiba bundan 2 yıl öncesi gibi ilk tam profesyonel takımım olan Team Turquality’e transfer oldum ardıdan da en son olarak OHM(Oyun Hizmetleri E-Sports) takımında yer aldım.

Sence ülkemizde E-Spor geleceği nasıl olucak ve ileride kendini de bu sektörde görüyor musun yani bildiğimiz kadarıyla yaş bakımından henüz gençsin diğer oyunculara kıyasla?

Ülkemizde E-Spor gittikçe gelişiyor yavaş yavaş Avrupa seviyesine yetiştik bile denilebilir tabi benim amaçlarımdan biriside bu sektöre demir atmak.

Ailenin bu duruma tepkisi neydi seni nasıl desteklediler ya da düşünceleri ne kariyerin ve eğitimin konusunda?

Şuana kadar beni hep desteklediler ve desteklemeye devam edeceklerini biliyorum tabiki derslerimi aksatmadığım sürece ama bildiğiniz gibi üniversite olaylarından dolayı bu sene zorlayacak gibi.

Her ne kadar sorması uygun olmasa da bu işten bir gelirin varmı?

Tabii ki de. Hamursuz ekmek olur mu hiç?

 

LoLESpor’un kendisi ile bir röportajınıda ekleyelim:

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=q-zTT-oVbA8″]

Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunarken kariyerinde başarılar diliyoruz! Bu arada şuanda kendisi OHM ile bağlarını kopardı ve tekliflere açık aşağıdaki sosyal medya linklerinden kendisine ulaşabilirsiniz!

Facebook: https://www.facebook.com/OnLy44Emin

Twitter: https://www.twitter.com/Only35Support

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin