CS GO Bunny Kodu – CS:GO’da Bunny Hop Nasıl Yapılır?

0
5.254 görüntülenme

CS GO bunny kodu ile bunny hop nasıl yapılır en kolay yoldan sizlere göstereceğiz. 2020 güncel cs go bunny kodumuza göz atalım.

Öncelikle cs go da bunny hop yapmak oldukça zahmetli ve emek isteyen bir iş olduğunu belirtelim. Öğrendikten ve pratik yaptıktan sonra cs go da bunny yapıp hızlı hareket edebilecek ve karşı rakibinizin sizi hedef almasını zorlaştırabileceksiniz.

CSGO Bunny Kodu

Yapmanız gerekenleri madde madde anlatacağız sırasıyla takip ettikten sonra cs go bunny kodu uygulamaya hazır hale gelecek.

1- Kodu gireceğimiz odaya girelim.

2- Konsola ” tuşuna basarak girelim

3- Açılan konsola “sv_cheats 1; sv_enablebunnyhopping 1; sv_autobunnyhopping 1; sv_enablebunnyhopping 1; sv_staminamax 0; sv_staminajumpcost 0; sv_staminalandcost 0; sv_staminarecoveryrate 0; sv_airaccelerate 2000; sv_accelerate_use_weapon_speed 0; sv_maxvelocity 3500;” tırnak içerisindeki kodları kopyalayıp yapıştıralım.

4- Yazdığımız kodların ilk başında odada hilenin kabul edilmesi için geri kalan kısım ise csgo bhop kodu . Artık bunny kodumuz aktif oldu.

Yukarıdaki verdiğimiz kodlarla boşluk yani space tuşu ile csgo da bunny yapabileceksiniz fakat buna alışmanız daha uzun zaman alabileceği için size fare ile csgo bunny yapmanız için gereken kodu da aşağıda veriyorum.

  •  Konsolu açın ve “bind mwheelup +jump bind mwheeldown +jump” kodunu yapıştırın.
  • Space tuşu kullanmadan da mouse’ın yani farenin orta tekerleğini ileri geriye hareket ettirerek de fareyle csgo bunny hop yapabilirsiniz.

CS GO Bunny Nasıl Yapılır?

CS Go bunny nasıl yapılır sorusuna ilk olarak şöyle başlayalım. Kesinlikle bunny yapılırken “w” tuşunu kullanmıyoruz. Çünkü bu yürüme tuşu bizim zıplamamızı zorlaştıracak. W ile yolda giderken faremizin orta tuşu veya space tuşu ile zıplayıp elimizi w tuşundan çekiyoruz bu esnada fareyi sağa çevirdiğimizde d tuşuna sola çevirdiğimizde a tuşuna basıyoruz bunu sürekli yaparak hızınızı yavaştan arttırmaya başlıyorsunuz. Buradaki kritik nokta her yere değme anımızda space veya faremizin orta tekerleğiyle tekrar zıplamamızdır.

CS go bunny yapma bu şekilde oluyor. Söylediklerimizi uygulamanıza rağmen hızlanamıyorsanız doğru zamanda doğru tuş veya fare kombinasyonunu kullanamıyor olmanızdan dolayıdır bunun için sık sık pratik yapmanız gerekecek. Zaten belli bir pratik yaptıktan sonra csgo bunny zevkini almaya başlayacaksınız. Ek bilgi olarak csgo da bunny yapmanız için oluşturulan özel atölye olan “bunnyhop” haritasında kendinizi bunny yapma konusunda geliştirebilirsiniz.

CS:GO Bunny Yapma Videosu

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin