Call Of Duty WWII Açık Beta PC’ye Geliyor!

0
955 görüntülenme

Call Of Duty Serisinin yeni oyunu World War II, beta olarak PlayStation ve XBOX üzerinden oynanabiliyordu. Yakın bir zamanda ise PC platformunda da beta oynanabilecek.

Birkça yıldır çıkarmış olduğu oyunlar ile büyük bir ilgi toplamayı başaramayan Call of Duty, uzun süredir düşüşteydi. Bu düşüş Modern Warfare serisinin bitişinden itibaren başlamış ve her ne kadar yeni grafikler ve güzel çok oyunculu deneyimi sunulduysa da yeniden toparlanamamıştı. Her oyunda geleceğe giden ve gelişmiş teknolojiyi ele alan oyun Activision tarafından yapılan bütün ataklara rağmen beğenilmiyordu.

Yakın zamanda ise Call Of Duty, yeniden toparlanmak adına Call of Duty WWII isimli bir oyun duyurdu. Serinin ilk oyunlarında olduğu gibi İkinci Dünya Savaşını ele alan bu oyun beklendiği gibi oldu ve seri yeniden gündeme girmeyi başardı.Üstün grafikleri ve gerçekçi yapısı ile oyun eski zamanlardaki kadar olmasa da kullanıcılar tarafından beğenildi ve merakla beklenmeye başlandı.

Oyunun beta sürümü bir süre önce Playstation ve XBOX üzerinde indirmeye sunulmuştu. Ancak bu sürümü oynayabilmeniz için Call Of Duty WWII oyununu ön sipariş vermeni gerekiyordu. Beta sürümü ile oyunculara tam oyunun küçük bir kopyasını göstermeyi hedefleyen geliştiriciler, şimdi ise PC için bir beta sürümü yayınlamayı planlıyor. Bu yeni beta sürümü 29 Eylül – 2 Ekim arasında bütün kullanıcılara ücretisiz olarak sunulacak. Bu şekilde kullanıcılara oyunun PC üzerinde nasıl görüneceği de gösterilmiş olacak.

3 Kasım tarihinde resmi olarak çıkışını yapacak oyunun betası hakkında geliştirici firma olan Sledgehammer Games yaptığı açıklamalarda “PC açık beta Call of Duty WWII’nin çok oyunculu deneyiminin sadece ufak bir parçası olacak.” ve “Bu test Kasım ayında online olarak resmen tanıtılacak olan oyunda en iyi deneyimi sunabilmemiz için kritik bir adım.” diyor.

Ayrıca yapımcı firma beta sürümü için gerekli sistem gereksinimlerini de belirtti. Bu tür bir oyun için bu gereksinimler az bile denebilir. Ancak Sledgehammer asıl oyunun sistem gereksinimlerinin bunlardan farklı olacağını da belirtiyor.

Call Of Duty WWII Beta Sistem Gereksinimleri;

  • Windows 7 64 bit veya üzeri
  • Intel Core i3 3225 ya da eşdeğeri işlemci
  • 8 GB RAM
  • 25 GB sabit disk depolaması
  • NVIDIA GeForce GTX 660 2GB ya da AMD Radeon HD7850 2GB ya da daha iyi ekran kartı
  • DirectX Versiyon 11
  • Geniş bant ağ bağlantısı
  • DirectX uyumlu ses kartı

 

2018’de çıkması beklenen yeni Call Of Duty hakkındaki yazımızı buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin