Bir Oyuncuya Doğum Günü Hediyesi Olarak Ne Alınmalı?

0
25.431 görüntülenme

Sizlerinde çevresinde oyun oynamayı seven ve sizin sevdiğiniz bir arkadaşınız, akrabanızın çocukları gibi oyun severlere yılbaşında ne tür hediyeler alacağınızı bilmiyorsanız bu sayfa size oyunculara alınacak en güzel hediyeleri seçmenizde ilham kaynağı olacaktır. Bir oyuncuya hediye olarak ne alınmalı sorusunu cevaplayalım. Lafı fazla uzatmadan direkt olarak listemize geçelim.

Oyuncuya Doğum Günü Hediyesi

– Oyuncu Faresi ( Gaming Mouse )

oyuncu faresi oyuncuya hediye
oyuncu faresi oyuncuya hediye

Bir oyuncu için en başta gerekli olan şey oyun oynamak için kaliteli ve ele oturan bir faredir. Bu tür fareleri seçerken eğer oyuncu fareleri hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız fareyi elinize alınca tüm parmaklarınız için yer yapılıp yapılmadığına dikkat etmeniz gerekir. Tabi farklı oyunlar için farklı hassasiyetler gerekir. Oyuncu fareleride buna göre tasarlanır ancak hâlâ bu şekilde tasarlanmayan bazı fareler olduğu için hediyenizi alırken DPI ayarı olup olmadığına dikkat etmeniz gerekir.

– Oyuncu Kulaklığı ( Gaming Headphones )

oyuncu kulaklığı oyuncuya doğum günü hediyesi
oyuncu kulaklığı oyuncuya doğum günü hediyesi

Elbette bir oyuncu olmak için çoğu oyunda “ses kasmak” deyimiyle geçen sesleri dinleyip yer tespit etme yeteneği için iyi bir kulaklık şarttır. Buda bir oyuncunun olmazsa olmazıdır. Özellikle kulaklık alırken kulağınıza takıp rahat olup olmadığına bakmanız ve ses kalitesinin nasıl olduğunu denetlemeniz gerekir.

– Oyuncu Klavyesi ( Gaming Keyboard )

oyuncu klavyesi oyuncuya hediye
oyuncu klavyesi oyuncuya hediye

Oyuncu birine hediye etmek istediğiniz diğer bir şey ise tabi ki de bir klavyedir. Bu klavyeler oyuncular için özel olarak tasarlanıp oyunlar için özel aralıklarla tasarlanmış klavyeler ışık bulundurursa gece oyun oynarken kendinizi daha güvende hissetmenizi ve karanlık ortamlarda ışık ihtiyacınızı gidermesi konusunda gereklidir.

– Oyuncu Koltuğu [Sandalyesi ( Gaming Chair ) ]

oyuncu koltuğu oyuncuya doğum günü hediyesi
oyuncu koltuğu oyuncuya doğum günü hediyesi

Oyuncu arkadaşınıza almak istediğiniz bir hediye ise mutlaka bir sandalye olması gerekir. Bu sandalyeyi alacağınız zaman şekline dikkat etmeniz gerekir. Tıpkı oyuncu faresinde olduğu gibi bunda da vücut şeklinizin sandalyeye iyice oturması gerekir. Vücudunuzun sandalyeye tamamen oturması oyunları daha rahat oynamanız da çok daha kolaylık sağlayacaktır.

Şimdilik listemiz bu kadar. Eğer sizinde oyuncu bir arkadaşınız varsa yukarıdaki listemizdeki hediyeleri onlar için en uygununu seçip alabilir yılbaşında onlara en mutlu günlerini yaşatabilirsiniz.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin