Bethesda Fallout 76 Oyununu Duyurdu!

0
860 görüntülenme

Başarılı oyunlarıyla adından söz ettirmeyi başaran oyun stüdyosu Bethesda gizemli bir şekilde Fallout oyununun devamı olan ve hikaye tabanlı bir oyun olmama ihtimali bulunan Fallout 76 oyununu duyurdu. 

Elder Scrolls 6 Oyununun Tanıtımı Bir Başka Bahara Kaldı!

Amerika merkezli oyun stüdyosu Bethesda dün itibari ile hem resmi Twitter hem de resmi Twitch hesabından gizemli bir duyuruya zemin hazırladı. Oyun dünyasının en büyük beklentilerinden birisi olan Elder Scrolls 6 oyunu hakkında belirsizlikler sürerken oyun severler başlangıçta bunun bir Elder Scrolls 6 oyununun tanıtımı olarak düşündü. Ancak ilerleyen saatlerde Bethesda bu gizemli tanıtımda Fallout 76 oyununu tanıttı. 

PUBG Ücretsiz Oluyor!

Bethesda’nın Twitter ve Twitch hesaplarından yaptığı duyuru oyun severlere pek fazla detay vermiyor olsa da Bethesda yetkilileri oyun severlerin yakından takip ettiği Kotaku’ya önemli açıklamalarda bulundu. Bethesda yetkilileri yaptıkları açıklamalarda oyunun yapısının bugüne kadar yapılmış olan hiçbir Fallout oyununa benzemeyeceğini belirtti. Fallout oyununda tek oyunculu modun bulunacağını belirten Bethesda yetkilileri Fallout 76 oyununda asıl hedeflenen şeyin DayZ ve Rust oyunları gibi online tabanlı bir hayatta kalma oyunu olduğunu belirtti.

 

Tanıtım videolarında da ufaktan aktarıldığı gibi Fallout 76 oyununda çok oyunculu mod kesinlikle bulunacak. Fallout 76 oyununun hikaye modunun olup olmayacağı ve hikaye modunun olması durumunda ne kadar uzunluğa sahip olacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor. Bethesda’nın yeni oyunu olan Fallout 76 oyunuyla ilgili tüm detayları öğrenmek için 10 Haziran’da düzenlenecek olan Bethesda konferasını beklemek gerekecek. Bethesda’nın Fallout 76 oyununun tanıtım videosunu yazımızın sonundan izleyebilirsiniz. 

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin