Kapat
Mobil Oyunlar 1.548 görüntülenme 4

Bayramda Zaman Geçirebileceğiniz 5 Mobil Oyun

Kurban Bayramı geldi çattı. Çoğumuz bayramda geziyor aile büyüklerimizi ziyarete gidiyoruz. Ama zaman zaman gezmediğimiz ve evde oturduğumuz zamanlar da oluyor. İşte Bu zamanlarda vakit geçirmek için oynayabileceğiniz 5 Mobil oyun.

 

1. CarX Drift Racing

Bu oyun isminden de anlayabileceğiniz üzere araba oyunlarıyla drift yaptığımız bir oyun. Oyunda 4 farklı oyun modu var. Bunlar Drift, Zaman Atağı, Eğitim ve Multiplayer. Drift modunda çevrimdışı olarak her haritadaki belirli drift puanlarını geçerek ödül almaya çalışıyoruz. Zaman Atağı modunda da aynı şekilde haritaları belirli bir sürede bitirmemiz sonucunda ödül kazanıyoruz. Eğitim modunda serbest olarak yeteneklerinizi geliştiriyorsunuz. Multiplayer modunda ise bütün oyuncular bir drift puanı kaydediyor ve bu puanları geçerek puan kazanıyoruz. Kazandığımız bu puanlarla sıralamayı yükseltiyoruz. Oyunda birçok araba ve harita bulunuyor

 

2. Piano Tiles

Bu oyunda ekran 4’e bölünüyor. Hızlı bir şekilde bu 4 bölmeden tuşlar geliyor ve bu tuşları kaçırmadan hepsine basmanız gerekiyor. Basmamanız durumunda kaybediyorsunuz. Her bastığınız tuştan farklı bir ses çıkıyor ve bu şekilde bir müzik oluşturmuş oluyorsunuz. Ayrıca oyunda bazen iki tuş aynı anda veya uzun basmanız gereken tuşlar gelebiliyor. Oyunda ücretsiz oynayabileceğiniz yüzlerce müzik var. Seviye atladıkça yeni müzikler açabiliyorsunuz. Ayrıca parayla veya oyundan kazandığınız puanlarla açabildiğiniz yüzlerce müzik daha var. Belirli aralıklarla gelen meydan okumaları yapmanız halinde daha çok puan kazanabiliyorsunuz. Bu oyun saatler harcamanızı sağlayabilir

 

3. Hill Climb Racing 2

Çoğumuz bu oyunu ilk oyununu oynayarak tanıdık. Şimdi ise ikinci oyunu ile devam ediyoruz. Bu oyunda amacımız kullandığımız aracı devirmeden veya benzinimiz bitmeden gidebildiğimiz kadar gitmek. Birinci oyunda olduğu gibi ikinci oyunda da onlarca araç ve harita bulunuyor. Oyunda 3 kişiyle yarışarak birinci olmaya çalıştığımız yarışlar ve lig sistemi bulunuyor. Bunun yanında kazandıkça artan bir rütbe sistemi de var. Para biriktirerek yeni araçlar alabiliyor ve aracımızı geliştirebiliyoruz. 2 boyutlu olmasına rağmen bu oyun listedeki en zevkli oyunlardan biri.

 

4. A Word

Bu oyun ise bir kelime oyunu. Oyunda altıgenlerin içinde harfler karışık bir şekilde bize veriliyor ve biz bu harfleri birleştirerek kelimeler bulmaya çalışıyoruz. Her bölüm yeni bir konu veriliyor ve bu konuyla ilgili resim bulmamız isteniyor. Bölümler ilerledikçe zorlaşıyor ve harf sayısı artıyor. Binden fazla bölüm bulunan oyunda ilerleyen bölümlerde zaman da ekleniyor. Uzun süre düşünmenizi sağlayan oyunu denemenizi tavsiye ederim.

 

5. Snake vs Block

Bu basit oyunda ise kontrol ettiğiniz yılanın kuyruk sayısı çok önemli. 4 kuyruk ile başlayarak etraftan toplayarak yılanınızın kuyruğunu uzatabiliyorsunuz. Önünüze çıkan bloklar üzerinde yazdığı sayı kadar kuyruğunuzu götürerek geçmenize izin veriyor. Eğer yılanınızın kuyruğu yeterince uzun olmazsa geçemiyorsunuz. Çok basit olmasına rağmen çok zevkli olan oyun, uzun süre sizi kendine kilitleyebilir.

 

Bu oyunları oynasanız bile aile büyükleriniz ve akrabalarınızla bayramlaşmayı unutmayın. Gear4game ekibi olarak hepinize mutlu bayramlar diliyoruz.

“Bayramda Zaman Geçirebileceğiniz 5 Mobil Oyun” üzerine 4 yorum

 1. Ahmet Özcan dedi ki:

  Mustafa Bey cok guzel yazilar yazıyorsunuz

 2. Yusuf Akgün dedi ki:

  Teşekkürler bayram ziyaretinde sıkılmam 😀

 3. Akif Peköz dedi ki:

  Yazı için teşekkürler çok yararlı olmuş

 4. Elvan Bolat dedi ki:

  Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir