Battlefield Revolution Yayınlandı

0
979 görüntülenme

Bir süredir konuşulmasına rağmen hakkına bir bilgi bulunmayan, içinde Battelfield 1’in bütün DLC’lerini bulunduran Battlefield Revolution bir anda yayınlandı.

 

Bir süre önce çıkan Battlefield 1 çıkmadan önce oyun severler tarafından büyük bir merakla beklenmiş, çıktıktan sonra ise büyük bir patlama yaparak en çok satılan oyunlar arasına girmişti.

 

Türkiye’de ise 1. Dünya Savaşı sırasında Çanakkale Savaşında geçen bir bölümü ve Araplar ile Osmanlı İmparatorluğu arasındaki bağımsızlık savaşını içeren bir ölümü olması sebebiyle büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Oyunun Türk düşmanlığı yaptığını savunanlar olsa bile oyun genel olarak sevilmiş ve Türkiye’de de en çok oynanan oyunların arasına girmişti.

 

Oyunun çıkışından sonra önceki Battlefield oyunlarında olduğu gibi oyuna yeni şeyler ekleyecek DLCler yayınlanmaya başlamıştı.

Yakın zamanda ise oyunun bütün DLClerinin bulunduğu Complete Edition benzeri bir paketin yayınlanacağı konuşuluyordu. Kısa bir süre önce ise konuşulan bu paket yayınladı satışa sunuldu. Paket ile birlikte yayınlanmış bütün DLClerin yanı sıra, oyun içinde kullanabileceğiniz künyeler, yayınlanacak olan DLC’lere erişim hakkı ve Sunucu sıralarında öncelik de veriliyor.

 

 

Battlefield 1 Revolution Paketinin İçinde Bulunanlar

– Ana oyun olan Battlefield 1,
– Oyunun Season Pass paketi,
– Battlefield 1: They Shall Not Pass DLC’si,
– Battlefield 1: In the Name of the Tsar DLC’si,
– Battlefield 1: Turning Tides DLC’si,
– Battlefield 1: Apocalypse DLC’si,
– Henüz yayınlanmamış olan tüm DLC paketlerine iki hafta erken erişim hakkınız,
– 14 Battlefield 1 Üstün Battlepack’i,
– 14 özel künye,
– Sunucu sıralarında öncelik ve Battlefield 1’deki büyük savaşın kahramanları paketleri…

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin