Kapat
Oyunlar 886 görüntülenme 0

Battlefield 5’in Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

EA Games’in sevilen oyunlarından birisi olan Battlefield oyununun yeni oyunu Battlefield V kısa bir süre önce duyurulmuştu. EA Games şimdi de Battlefield V oyununun sistem gereksinimlerini açıkladı. İşte milyonlarca oyuncunun beklediği FPS türünün en başarılı örneklerinden Battlefield V oyununun sistem gereksinimleri. 

FPS türünün en sevilen oyunlarından birisi olan Battlefield oyununun geçtiğimiz yılarda “Birinci Dünya Savaşı”nı konu eden Battlefield 1 oyunu oyun severlerle buluşmuştu. Oyun severlerin çok sevdiği Battlefield 1 oyununun ardında oyun severler EA Games’in yeni Battlefield oyununu beklemeye başlamışlardı. Kısa bir süre önce Battlefield V oyununu duyuran EA şimdi de Battlefield V oyununun sistem gereksinimlerini paylaştı. 

19 Ekim 2018 tarihinde oyun severlerle buluşacak olan Battlefield V oyunu oyun severler tarafından merakla bekleniyor. EA tarafından yapılan açıklamaya göre oyunun Battlefield V : Deluxe Edition sürümünü ön siparişle alan oyun severler oyunu 3 gün önceden yani 16 Ekim tarihinde oynamaya başlayabilecekler. Yeni Battlefield V oyununun neler sunacağı şimdilik bilinmezken EA Battlefield V oyununun sistem gereksinimlerini oyun severlerle paylaştı. 

Battlefield V Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

EA’nın açıklamasına göre Battafield 1 oyununu kaldıran sistemler Battlefield V oyununu da zorlanmadan oynayabilecek. EA, Battlefield V oyununun sistem gereksinimlerini minimum ve maksimum olarak açıklamamamış olsa da aşağıdaki sistem özelliklerine sahip olan oyun severler Battlefield V oyununu zorlanmadan oynayabilecekler. 

İşletim Sistemi : 64 Bit İşletim sistemine sahip Windows 7, Windows 8.1 ya da Windows 10

İşlemci : (AMD) AMD FX-6350 veya dengi işlemci

İşlemci : (Intel)  Core i5- 6600K veya dengi işlemci

RAM : 8 GB RAM 

Ekran Kartı : (AMD) AMD Radeon HD 7850 2 GB veya dengi bir ekran kartı

Ekran Kartı : (NVIDIA) Nvidia GeForce GTX 660 2 GB veya dengi bir ekran kartı

DirectX : 11.0

Kullanılabilir Depolama Alanı :  50 GB

EA, Battefield V oyununun 19 Ekim 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One oyun konsolları için çıkacağını açıkladı. Battlefield V oyununun tanıtım videosunu yazımızın sonundan izleyebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir