Aslan 3D Göster ve Görüntüle [GOOGLE]

2
30.837 görüntülenme

Aslan 3D Göster ve Görüntüle ile telefon kameranızdan gerçekçi Aslan görmeniz mümkün. 3D olarak göster özelliği nedir nasıl kullanılır sizlere anlatmaya çalışacağız.

Teknolojinin hızla büyümesi ve özellikle büyük teknoloji şirketlerinin arttırılmış gerçeklik ve 3D görüntüleme sistemlerine yaptığı yatırımlar meyvelerini veriyor. Hayatınız boyunca adını dahi duymadığınız farklı cinsteki hayvanları 3D görüntüle ve göster özelliğini kullanarak sanki o hayvan yanınızdaymışcasına 3 boyutlu olarak görebileceksiniz.

Gerçeğe uygun boyutta bir Aslan görüntüsünü Google’ın 3D olarak Göster özelliğiyle size göstereceğiz. İngilizce anlamı lion view in 3d olan aramayı sizlerin nasıl yapacağını aşağıda detaylarıyla yazıyor olacağım. Aslan 3D view nedir nasıl çalışır?

Aslan 3D Görüntüle ve Göster

Rehber niteliğinde bu içerik ile açıklayıcı Aslan 3D Görüntüle ve Göster nedir nasıl çalışır bakalım. Öncelikle Google’ın sunduğu bu özellik hala geliştirilme aşamasında. Bu özellikle beraber arama motorunda aradığınız hayvanları akıllı telefonunuzun kamerasında yakından görme fırsatı bulacaksınız. Aslan 3D AR, Aslan 3D Göster ile iOS veya Android cihazınızdan Google Kamerası ile görmeniz mümkün!

3 Boyutlu Aslanı Google’da Görmek İçin Tıklayın

aslan 3d kamera
aslan 3d kamera

Yukarıda görmüş olduğunuz daire butonuna basarak 3 boyutlu Aslan görünümüne geçiş yapabilirsiniz. Unutmayalım ki Aslan 3D kamera özelliğini kullanmak için mobil cihaz kameranızın IOS için ARkit ve Android için ARcore’u destekliyor olması gerekiyor.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin