Kapat
Ana Sayfa 4.074 görüntülenme 0

Aliexpress 11.11 İndirimleri Hakkında Bazı İpuçları (Adı İndirim ama daha çok bindirim gibi geldi)

Çin’in en popüler ve en güvenilir sitelerinden biri olan Aliexpress her sene olduğu gibi bu senede 11.11 indirimlerini devam ettiriyor. Ve bir çok kullanıcı bu indirimden yararlanabilmek için çaba sarfediyor. Ama ne yazık ki çoğu site de olduğu gibi Aliexpress’te de dolandırıcı satıcılar bulunabiliyor. Bizde bu konu karşışında bu yazıyı yazmaya ihtiyaç duyduk.

Örnek olarak bir ürünün fiyatı normalde 3 dolar iken indirimli olarak 5 dolar diye gösteriliyor. Ve ürünün daha önceki fiyatını 10 dolar gösteriliyor. Ve buna karşılık olarak altta linkini vermiş olduğumuz “Aliprice” uygulamasını indirmenizi tavsiye ediyoruz. Peki bu uygulama ne işe yarıyor ve nasıl kullanılıyor. Kısaca anlatacak olursak; İlk olarak uygulamayı telefonmuza indiriyoruz ondan sonra uygulamayı açıyoruz.

 

Karşımıza böyle bir ekran çıkıyor.

 

Sonra Aliexpress uygulamasını açıp istediğimiz ürüne gelip işaretli olan yere basıyoruz.

Copy to Clipboard seçeneğine tıklıyoruz.

 

 

 

Ve son olarak da İşaretli bölgeye yapıştırıyoruz.

Gelelim bu uygulama ne işe yarıyor. Mesela 11.11 indirimlerinden bir ürün alacaksınız ve ürünün daha önceki fiyatını merak ediyorsanız. Bu uygulama sizin için gayet iyi bir çözüm yolu olacaktır ve indirim ile alıyım derken daha pahalıya almanıza sebep vermiyecekdir.

 

Uygulamanın linki :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dengpai.aliprice 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir