Kapat
Mobil Oyunlar 1.076 görüntülenme 2

3 Android Oyun Önerisi!

Hepimiz ücretsiz Android oyunlarının popüler olduğu bu günlerde her oyunda para ödemediğimiz sürece her zaman özgür olmadığını biliyoruz. Çoğu vakitleri para istemesinden ötürü belirli bir süre bekleme durumundan oyuncular sabırsızlanıyor ve oyunu beklemek genellikle insanın canını çok sıkar. Burada, çok sayıda uygulama içi satın alma işlemine girmeden rahatça oynayabilmeniz gereken en iyi ücretsiz Android oyunları var ve bunlardan zevk almanızı umuyoruz! Uygulama içi satın alma olanağı bulunmayan ücretsiz Android oyunları istiyorsanız, hemen aşağıda.Hadi başlayalım.

 

Asphalt 8: Airbone Or Asphalt: Xtreme

Ücret: Uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsiz Gameloft, yarış öncesi bir fiyat etiketine sahip olmadığında, Asphalt Xtreme ve Asphalt 8: Airborne ile gerçek winenr’lere sahip. Eski, çeşitli parça, çevrimiçi çok oyunculu ve kilidini açabileceğiniz çeşitli araçlarla offroad tarzı bir yarışmacıdır.

 

Asphalt 8: Airbone’dan daha eski bir oyun ama oynamak için metrik tonluk bir içeriği var. Ayrıca online multiplayer ve oynamak için diğer etkinlikler de var. Bunlar, ücretsiz fiyat etiketi düşünüldüğünde hem çok iyi yarış oyunları, hem de uygulama içi satın alma stratejileri biraz agresif. İkisi de mükemmel ücretsiz Android oyunları.

 

Critical Ops:

Ücret: Uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsiz Critical Ops, birinci şahıs atıcıların yeni kuşağı arasındadır ve en iyilerden biridir. Bu başlıkta teröristlerle çeşitli kentsel odaklı seviyelerde savaşacaksınız ya da isterseniz terörist olarak oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınıza da oynayabileceğiniz güçlü bir çevrimiçi çok oyunculu topluluğa sahiptir. Hâlâ devam eden bir eser, ancak tüm doğru işaretlere tıkladığı görülüyor ve sıklıkla güncelleniyor. Tamamen ücretsiz birinci şahıs bir atıcı isterseniz, NOVA 3: Freedom Edition da oldukça iyidir. Her ikisi de kontrol etmeye değer ücretsiz Android oyunları.

Bonus;

Clash Royale:

Ücret: Uygulama içi satın alma işlemleriyle ücretsiz Clash Royale, Supercell’in en son oyunu. Ayrıca, bu listede daha önce katılan Clash of Clans’ı da yapmışlardı. Clash Royale’de, kart toplayıp güverteleri inşa edeceksiniz ve ardından çevrimiçi rakiplerle bire bir düelloya başlayacaksınız. Kazandığınızda kupa kazanacaksınız. Benzer şekilde, kaybettiğinizde kupalarından bir miktarıno kaybedeceksin. Ayrıca, kartları paylaşmak için klanlar oluşturacak, mücadelede klan arkadaşlarına meydan okuyacaksınız ve yeni kartların kilidini açmak için çeşitli şansınız olacak. Sağlam bir kart oyunu ve sadece Hearthstone’a binemiyorsanız harika bir alternatif. Eğer Clash Royale sadece sizin için bir şey değilse, Supercell ayrıca oldukça popüler olan Boom Beach’i ve Clans’ın Çatışmalarını yapar. Her ikisi de bu listeyi yapacak kadar iyidir.

Bir sonraki oyun tavsiyesinde görüşmek üzere, kendinize iyi bakın, tüm müslüman alemine kurban bayramı kutlu olsun!

“3 Android Oyun Önerisi!” üzerine 2 yorum

  1. Enes dedi ki:

    Alper bu siteyi sen mi kurdun ?

    1. Kurucumuz Alpercan Özpirinç’tir bahsettiğiniz kişi o ise evet o kurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir