14 Şubatta Erkeklere Alınabilecek En İyi Teknolojik Hediyeler

0
1.282 görüntülenme

Merhaba, Gear4game ailesi bu yazımız da 14 Şubat’ta erkeklere alınabilecek en iyi teknolojik hediyeler hakkında olacak. Biliyorsunuz ki 14 Şubat’a sayılı günler kaldı. Ve bizde sizin için bu yazıyı yazma ihtiyacı duyduk.

 

Arabaya benzin, telefona güç: Powerbank

Hepimizin bildiği üzere telefonların bataryası bir süre sonra bitiyor Ve bu durum bazen çok sinir bozucu bir durum olabiliyor. Örneğin; piknik veya dışarı da bir yere gittiniz bu gibi zamanlarda Powerbank  biçilmiş kaftandır.

Powerbank’ler hakkında detaylı bilgi almak için bu yazıya göz atabilirsiniz;

LİNK

Atı yem koşturur, Bilgisayarı Ram coşturur

Ram demek bilgisayarda ki önbellek demektir. Ve Ram’ler bilgisayarın oyun performansından tutunda hızına kadar çok etkiler.

Ram fiyatlarının neden bu kadar yüksek olduğunun sebebini öğrenmek için bu yazımıza göz atabilirsiniz;

LİNK

Oyunsuz Bir Bilgisayar Meyvesiz Ağaca Benzer

Oyun almak oldukça mantıklı bir sebeptir. Hele ki 2 kişilik oyunlar almak çok daha da mantıklıdır. Bu oyunlar da genellikle Futbol oyunlarıdır.

Two players playing video games on TV at home

Futbol oyunları hakkında bilgi ve tavsiyeler için bu yazımıza göz atabilirsiniz;

LİNK

Düşük bütçeli hediyeler için ;

Diyelim ki yukarıda ki hediyeler size göre biraz pahalı geldi. Hiç üzülmeyin bunun için AliExpress var. Ama alışveriş ederken dikkat edin hediyeniz bir dahaki sene de gelebilir hatta hiç gelmeyebilir. Bu gibi durumlar olmayabilir. Hatta çok erken de gelebilir. Ama siz yine de önleminizi almanızı öneririm.

AliExpress para iadesi almak için bu yazımıza göz atabilirsiniz;

LİNK

Umarım ki bu yazı sizin işinize yaramıştır. Ve alacağınız hediye için yardımcı olmuştur. Bu yazımızdan da bu kadar, bir daha ki yazımızda görüşmek dileğiyle hoşçakalın.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin